Παρασκευή, 20 Αυγούστου 2021
Δημοτική Ενότητα Γέρακα :
· Σαλαμίνας από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Κύπρου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Ύδρας
· Κυκλάδων από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Δήλου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Ύδρας
· Καρπάθου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Ύδρας
· Λέρου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Ύδρας
· Νισύρου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Δερβενακίων από Εθνικής Αντιστάσεως έως Νικηταρά
· Αίγινας από Εθνικής Αντιστάσεως έως Κω
· Κυθήρων από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Λήμνου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Σικίνου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Κρήτης από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Ικαρίας από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Χίου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Ρόδου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Κάσου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Σάμου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Θάσου από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Αιτωλίας από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού-Ευρυτανίας
· Πέλλης από Εθνικής Αντιστάσεως έως Λασιθίου
· Εθνικής Αντιστάσεως από Σαλαμίνας έως Λασιθίου
· Κολοκοτρώνη από Σοφοκλέους έως Μιαούλη
· Αγίας Λαύρας από Νικηταρά έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Μανιακίου από Νικηταρά έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Μαυροβουνιώτου από Κολοκοτρώνη έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Δεληλάμπρου από Κολοκοτρώνη έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Κριεζή από Κολοκοτρώνη έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Πλαπούτα από Κολοκοτρώνη έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Γιατράκου από Κολοκοτρώνη έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Κωλέττη από Κολοκοτρώνη έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Μιαούλη από Κολοκοτρώνη-Φιλικής Εταιρείας έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Σαμουήλ από Κωλέττη έως Φιλικής Εταιρίας
· Καψάλη από – έως Κοιμήσεως Θεοτόκου
· Κοιμήσεως Θεοτόκου από Μιαούλη έως Λεωφόρος Μαραθώνος
· Λεωφόρος Σπάτων από Λεωφόρος Μαραθώνος έως Γαζή
· Σουρή από Λεωφόρος Μαραθώνος έως Βάρναλη
· Θράκης από Εθνικής Αντιστάσεως έως Θεσσαλίας
· Θεσσαλίας από Κοιμήσεως Θεοτόκου έως Λασιθίου
· Χαλκιδικής από Κοιμήσεως Θεοτόκου έως Λασιθίου
· Ηρακλείου από Παλαιών Πατρών Γερμανού έως Λασιθίου
· Βάρναλη από Λεωφόρος Σπάτων έως Γεωργ. Δροσίνη
· Σπετσών από Περικλέους έως Καρπάθου
· Δάμωνα από Αγίου Ιωάννη Θεολόγου έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Σοφοκλέους από Αγίου Ιωάννη Θεολόγου έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Περικλέους από Καστελόριζου έως Γαργηττού
· Καστελόριζου από Περικλέους έως Σαλαμίνας
· Επτανήσου από Ύδρας έως Γαργηττού
· Ύδρας από Σαλαμίνας έως Κεφαλληνίας
· Τήλου από Νισύρου έως Επτανήσου
· Καλύμνου από Ύδρας έως Γαργηττού
· Κεφαλλήνιας από Εθνικής Αντιστάσεως έως Γαργηττού
· Κω από Κεφαλληνίας έως Κυθήρων
· Ψαρών από Κάσου έως Αιτωλίας
· Μήλου από Θάσου έως Εθνικής Αντιστάσεως
· Σύρου από Θάσου έως Αιτωλίας
· Πάρου από Θάσου έως Αιτωλίας
· Άνδρου από Θάσου έως Αιτωλίας
· Λεωφόρος Μαραθώνος από Φιλικής Εταιρείας έως Λασιθίου
· Παλαιών Πατρών Γερμανού από Λεωφ.Μαραθώνος έως Σκουφά
· Φιλικής Εταιρείας από Λεωφ. Μαραθώνος έως Σκουφά
· Σκουφά από Παλαιών Πατρών Γερμανού έως Κοιμήσεως Θεοτόκου
Δημοτική Ενότητα Παλλήνης :
· Λεωφ. Σπάτων από Βάλη έως Νο118
· Ευρυτανίας από Λ. Σπάτων έως Λ. Σπάτων
· Μπαλάνας από Λ. Σπάτων έως Ευρυτανίας
· Ευρυτανίας από Ευρυτανίας έως Λ. Σπάτων
· Καποδιστρίου από Λ. Σπάτων έως Καποδιστρίου 121
· Αγ. Γεωργίου από Καποδιστρίου έως Αγ. Γεώργιου
· Μιλήση από Λ. Σπάτων έως Μιλήση 3
· Ανώνυμη Οδός από Μιλήση έως Ανώνυμη Οδός .
· Μιλήση από Διοβουνιώτη έως Παπαφλέσσα
· Διοβουνιώτη από Μιλήση έως Βάλη
· Χαρ. Τρικούπη από Μιλήση έως Α. Οδός
· Ανώνυμη Οδός από Διοβουνιώτη έως Χαρ. Τρικούπη
· Παπάγου από Βάλη έως Παπαναστασίου
· Ανώνυμη Οδός από Παπάγου έως Ανώνυμη Οδός
· Παπαφλέσσα από Ανώνυμη Οδός έως Παπαναστασίου
· Βάλτου από Παπαναστασίου έως Βάλτου
· Παπαναστασίου από Διοβουνιώτη έως Βάλτου
· Παπαφλέσσα από Παπαναστασίου έως Βάλη
· Ανώνυμη Οδός από Διοβουνιώτη έως Μπολορίζου
· Μπολορίζου από Αν. Οδός έως Μετέωρα
Δημοτική Ενότητα Ανθούσας :
· Λ. Ανθούσας από Λ. Ανθούσας έως Λ. Ανθούσας 112
· Λ. Ανθούσας από Λ. Ανθούσας έως Φαρσάλων
· Αμαλιάδος από Λ. Ανθούσας έως Αμαλιάδος 8 – 12
· Αν Οδός από Λ. Ανθούσας έως Αν Οδός
· Ζακύνθου από Λ. Ανθούσας έως Ζάκυνθου 2 – 18
· Ξάνθης από Λ. Ανθούσας έως Ξάνθης 2 – 10
· Στεφανή από Λ. Ανθούσας έως Στεφανή 17 – 1
· Αιδηψού από Λ. Ανθούσας έως Αιδηψού 12 – 16
· Αγ. Μηνά από Αγίου Μηνά 7-1 έως Αγίου Μηνά 23 – 21
· Στ. Πλαστήρα από Πεντέλης έως Στ. Πλαστήρα 10 – 2
· Πολυτεχνείου από Πεντέλης έως Πολυτεχνείου 2-4
· Μπιζανίου από Πεντέλης έως Μπιζανιου 4
· Ύδρας από Πεντέλης έως Ύδρας
· Τήνου από Πεντέλης έως Τήνου 2 – 18
· Ιτέας από Πεντέλης έως Ιτέας 9 -1
· Πεντέλης από Πλαστήρα έως Ιτέας
· Ν. Παπατά από Λ. Ανθούσας έως Ρόδου
· Ρόδου από Ν. Παπατά έως Ληξουρίου
· Λ. Ανθούσας από Ν. Παπατά έως Λ. Ανθούσας 228 – 236
· Ληξουρίου από Βρανικού έως Ληξουρίου 4
· Γυθείου από Λ. Ανθούσας έως Γυθείου
· Λ. Ανθούσας από Γυθείου έως Λ. Ανθούσας 212 – 220
· Νίκης από Σπάρτης έως Λ. Ανθούσας
· Βρανίκου από Σπάρτης έως Λ. Ανθούσας
· Καρπάθου από Σπάρτης έως Καρπάθου 169
· Λαμίας από Σπάρτης έως Λάμιας 16 – 2
· Σπάρτης από Λαμίας έως Βρανίκου
· Σπάρτης από Σπάρτης 34 – 38 έως Αιγίου
· Καβάλας από Σπάρτης έως Καβάλας 3
· Τζαβέλα από Σπάρτης έως Τζαβέλα 3
· Σπάρτης από Σπάρτης 39 έως Αιγίου
· Αιγίου από Γρεβενών έως Σπάρτης
· Γρεβενών από Αιγίου έως Γρεβενών
· Ιωαννίνων από Γρεβενών έως Ιωαννίνων 29
· Πύργου από Ιωαννίνων έως Πύργου
· Δελφών από Γρεβενών έως Δελφών
· Λ. Ανθούσας από Λ. Ανθούσας 10 – έως Λ. Ανθούσας