ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (19 ΜΑΪΟΥ – 28 ΙΟΥNΙΟΥ 2024)

7
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (19 ΜΑΪΟΥ – 28 ΙΟΥNΙΟΥ 2024)
Print Friendly, PDF & Email

Κυριακή 19 Μαΐου

ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Γήπεδο Ζεκάκου

Ώρες διεξαγωγής: 09:30-12:30

Υπεύθυνη: Ιωάννα Μαρτάκη

Προπονητές: Στέφανος Μαριάνος

Με τη συμμετοχή μαθητών των 8ου & 15ου Δημ. Σχολείων, με υπεύθυνες καθηγήτριες: Γεσθημανή Φωστηροπούλου & Νάνσυ Μυλωνοπούλου

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Ζηρίνειο Στάδιο

 

Παρασκευή 24 Μαΐου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Κλειστό Γήπεδο 4ου Γυμνασίου-Λυκείου

Ώρες διεξαγωγής: 17:00-20:00

Υπεύθυνη: Βαρβάρα Τούντα

Προπονητές: Κωνσταντίνος Γεωργιάδης, Γιάννης Σταθάκης

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 10ο Δημοτικό Σχολείο Αμαρουσίου, 3ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου & Γήπεδο Ροδοδάφνης

 

Δευτέρα 27 Μαΐου

ΓΙΟΡΤΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

Χώρος: Κλειστό Γήπεδο Σπύρος Λούης

Ώρες διεξαγωγής: 19:00-21:00

Υπεύθυνη: Μαρία Καλμπένη

Προπονητές: Αναστασία Θανοπούλου, Δήμητρα Λουλακά, Ευτυχία Καψάλη, Ρούλα Πλιάγκου

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 3ο, 4ο, 6ο, 10ο, 11ο, 13ο, 15ο Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου & Γυμναστήριο Σπύρος Λούης

 

Σάββατο 1 Ιουνίου

ΑΓΩΝΕΣ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

Χώρος: 3ο & 11ο Δημοτικά Σχολεία

Ώρες διεξαγωγής: 10:00-15:00 & 15:00-21:00

Υπεύθυνος: Χρήστος Λεγάντης

Προπονητής: Κωνσταντίνος Γεωργιάδης

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 3ο, 4ο, 9ο, 11ο Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου

 

Κυριακή 2 Ιουνίου

ΑΓΩΝΕΣ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

Χώρος: 3ο & 11ο Δημοτικά Σχολεία

Ώρες διεξαγωγής: 10:30-13:00

Υπεύθυνος: Χρήστος Λεγάντης

Προπονητής: Κωνσταντίνος Γεωργιάδης

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 3ο, 4ο, 9ο, 11ο Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου

 

Τετάρτη 5 Ιουνίου

ΓΙΟΡΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ – ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Κλειστό Γήπεδο Σπύρος Λούης

Ώρες διεξαγωγής: 19:00-21:00

Υπεύθυνη: Ιωάννα Μαρτάκη

Προπονήτριες: Λίζα Λούκου, Άντρια Χριστοδουλίδη

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 1ο Γυμνάσιο, 3ο, 6ο, 10ο, 11ο, 13ο, 15ο Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου, Κλειστό Γήπεδο 4ου Γυμνασίου-Λυκείου

 

Παρασκευή 14 Ιουνίου

ΓΙΟΡΤΗ ΤΕΝΝΙΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Δημοτικό Κολυμβητήριο

Ώρες διεξαγωγής: 18:30-20:30

Υπεύθυνη: Βιβή Ιωάννου

Προπονητές: Νίκος Δημουλάς, Διαμαντής Μανώλης – Σύριγγας, Δημήτρης Σκαρμούτσος

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Δημοτικό Κολυμβητήριο

 

Σάββατο 15 Ιουνίου

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Δημοτικό Κολυμβητήριο

Ώρες διεξαγωγής: 17:00-21:00

Υπεύθυνη: Μαρία Παράσχου

Προπονητές: Ελένη Στεφανιδάκη, Απόστολος Χαντζάρας

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Δημοτικό Κολυμβητήριο

 

Κυριακή 16 Ιουνίου

ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Γήπεδο Ζεκάκου

Ώρες διεξαγωγής: 09:00-11:00

Υπεύθυνος: Κώστας Εγγλέζος

Προπονητής: Ανδρέας Ξευγένης

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Γήπεδα οδών Ζεκάκου & Δωδεκανήσου

 

Παρασκευή 28 Ιουνίου

ΓΙΟΡΤΗ ΤΕΝΝΙΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

Χώρος: Δημοτικό Κολυμβητήριο

Ώρες διεξαγωγής: 20:00-22:00

Υπεύθυνη: Βιβή Ιωάννου

Προπονητές: Νίκος Δημουλάς, Δημήτρης Σκαρμούτσος, Διαμαντής Μανώλης – Σύριγγας

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Δημοτικό Κολυμβητήριο

 

 

22ο ΑΘΛΗΤΙΚΟ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ CAMP:

ΑΠΟ 17/06 ΕΩΣ 26/07 2024 (6 ΠΕΡΙΟΔΟΙ)

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP


Download on the App Store


Get it on Google Play

Περισσότερα ....για εσάς

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ